Ślub i wesele

Zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych – jaką stylistykę wybrać?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Zaproszenia i podziękowania dla gości weselnych – jaką stylistykę wybrać?

Dzień ślubu i wesela z pewnością na długo zapadnie Wam w pamięć i będzie miłym wspomnieniem, do którego z radością będziecie wracać jako mąż i żona. Sprawcie, by również Wasi goście zapamiętali tę datę jako wyjątkową i pełną szczęścia.

Lista gości

W dniu ślubu wszystko jest ważne – suknia panny młodej i garnitur pana młodego, wystrój kościoła i sali weselnej, tort i posiłki, prezenty ślubne, muzyka grana przez DJ’a lub orkiestrę i tak dalej. Jest jednak element ważniejszy niż wszystkie pozostałe: goście. To obecność w tym niezwykłym dniu najważniejszych dla Was osób sprawi, że przeżyjecie swój ślub z największą radością. Można więc śmiało uznać, że najistotniejszym krokiem w przygotowaniach do wesela jest ułożenie listy gości i wręczenie im zaproszeń. Pamiętajcie jednak, że to, kogo postanowicie mieć przy sobie w tym dniu jest Waszą wspólną decyzją i nie macie obowiązku spełniać w tej kwestii niczyich oczekiwań.

Zaproszenia ślubne

Uroczysty moment, w którym zaprosicie drogie Wam osoby na najważniejszą uroczystość w Waszym życiu z pewnością będzie pełen wzruszeń i radości. Jeżeli chcecie sprawić, by ta chwila nieodmiennie kojarzyła się Waszym gościom z Wami, wybierzcie zaproszenia ślubne, których stylistyka będzie nawiązywać do Waszego gustu i aranżacji wesela. Wiele pięknych propozycji znajdziecie tutaj: https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/.

Stylistyka zaproszeń, podobnie jak wystrój sali weselnej, będzie indywidualna dla każdej młodej pary. Podobają Wam się tradycyjne ozdoby i klasyczna aranżacja sali weselnej? Być może najlepszym wyborem dla Was okażą się złote zaproszenia ślubne, dostępne na przykład tutaj: https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/zlote/. Wolicie styl boho? Postawcie na zaproszenia z naturalnymi, roślinnymi wzorami. A może Wasz ślub odbędzie się w nowoczesnym stylu? Idealne mogą być rozkładane zaproszenia z geometrycznymi kształtami.

Podziękowania dla gości

Goście pojawią się na Waszym ślubie i weselu, by uczestniczyć w rozpoczęciu przez Was nowego, wspaniałego etapu życia. Najprawdopodobniej zostawią też po sobie pamiątkę w postaci prezentu. Jeśli chcecie, by i oni otrzymali drobiazg, który upamiętni ten dzień, wiele propozycji znajdziecie tutaj: https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/zlote/. W ramach podziękowania możecie zostawić przy każdym nakryciu niewielki słoiczek z miodem pudełko słodyczy, sypaną kawę lub herbatę. Taki gest na pewno zostanie doceniony i pozostawi przyjemne wspomnienie po Waszym ślubie.

Zdjęcie główne: pexels.com/Olya Kobruseva

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*